Serwis mini traktorów

SERWIS JAPAN TRAK 

Wybierając sprzęt z oferty naszej firmy, nawet po upłynięciu okresu gwarancyjnego można liczyć na pomoc w usunięciu usterek czy wymianie części eksploatacyjnych. Dla wszystkich naszych klientów oferujemy profesjonalny serwis mini traktorów i innych maszyn ogrodowych, które zostały zakupione u nas. Naprawą powierzonych nam urządzeń zajmują się wykwalifikowani mechanicy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Potrafią oni szybko zdiagnozować i usunąć źródło problemów, sprawdzając jednocześnie działanie całego urządzenia. Po skończonej pracy naprawione urządzenia zostają opatrzone roczną gwarancją.

Nasz serwis maszyn ogrodowych i mini traktorów oferuje również pomoc na odległość, kiedy problem z działaniem sprzętu nie wymaga przyjazdu specjalisty. Wystarczy skontaktować się z naszymi konsultantami telefonicznymi i dokładnie opisać im zaistniałą sytuację, a być może okaże się, że wystarczyła jedynie prosta wskazówka.

 

   Udzielamy 12 miesięcznej pisemnej gwarancji na każdą maszynę.

 

   Wybierając nasz serwis masz gwarancję, że Twój sprzęt został dokładnie sprawdzony i wszystkie usterki zostały usunięte.

 

  Najlepsza cena i dostępność części zamiennych do mini traktorków.

 

 Bardzo szybka diagnostyka, dzięki wykfalifikowanym mechanikom.

 

  Możliwość dostawy części do 2 dni roboczych.

 

  Nasze nowoczesne, profesjonalne i sprawnie działające Call Serwis oferuje fachową pomoc bez konieczności przyjazdu do naszej firmy w bardzo wielu przypadkach.

 

KONTAKT 

tel. 573-228-579

poczta: japantrak.serwis@gmail.com